Super finał konkursu

W dniach  od 26 września do 14 października 2019 r.  w naszej świetlicy zorganizowany został konkurs przyrodniczo – techniczny pt. „Jesienny stroik”.

W konkursie mogły wziąć udział wszystkie chętne dzieci klas 1-3, które wraz z rodzicami wykonały jesienną ozdobę w formie przestrzennej, korzystając z jesiennych darów. Prace są niesamowicie piękne!

W związku z powyższym przyznałyśmy więcej I, II, III miejsc. Spośród 23 konkursowych prac  zostały wyłonione prace;

I miejsce: Jaś Świestowski 1d, Ksaweryn Piechota 2a, Wiktoria Rzońca 2a

II miejsce: Ines Krawczyk 3b, Antoś Jakubczak 2b,  Michał Mamczura 1a

III miejsce: Maksymilian Kloc 2d, Kuba Baszyński 1a, Kacper Gesse 2d, Natalka Widzyk 2c

oraz

Wyróżnienia:Kamila Sroczyciska 1a, Milena Miter 1a, Krzyś Baron 1a, Karol Jopek 1a, Szymon Zapart 1b, Ania Idaszewska 1c,  Michał Machnik 2c, Julia Kaczmarek 2d, Kinga Kempa 2d, Kacper Popiel 2d, Hania Romańczyk 3a, Mateusz Marek 3a,  Kamil Cal 3c.

Gratulujemy!!!

18 października 2019 r. podczas uroczystego apelu zostaną wręczone dyplomy oraz nagrody wszystkim uczestnikom. Rodzicom, którzy pomagali dzieciom w tworzeniu cudownych stroików ślicznie dziękujemy, gratulujemy pomysłowości, kreatywności i liczymy, że przyjemnie spędzili Państwo czas ze swoimi Pociechami.

Za udział w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych!

Organizatorki – nauczycielki- wychowawcy świetlicy