Szanowni Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się z prośbą o ograniczenie osobistego kontaktu ze Szkołą i załatwianie spraw drogą telefoniczną lub mailową.

Rekrutacja:
Druki zgłoszenia lub wniosku dostępne są na naszej stronie internetowej – można je wydrukować i wypełnione pozostawić na portierni szkoły (wrzucając do przygotowanej skrzynki). W przypadku konieczności odbioru jakiegoś pisma/opinii itp. proszę kontaktować się telefonicznie z sekretariatem.

Dziękujemy za zrozumienie.

Szanowni Rodzice!

9 marca 2020 r. rusza rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 30 w Rudzie Śląskiej. Znajdziecie Państwo tutaj niezbędne informacje, wnioski, oświadczenia i formularze. Po wypełnieniu właściwych dokumentów należy złożyć je w sekretariacie Szkoły w godzinach pracy (8:00 – 15:00).

REKRUTACJA DO KLASY SPORTOWEJ

Decyzją Organu Prowadzącego rekrutacja do klasy IV sportowej o profilu pływanie ze względu na sytuację epidemiczną zostaje anulowana, a co za tym idzie – w roku szkolnym 2020/2021 nie będzie klasy IV klasy sportowej.