Klasy sportowe

Pośród naszych uczniów jest duża grupa doskonałych pływaków. To z myślą o nich w szkole funkcjonują klasy sportowe….

KLASA  5D

Jeżeli woda jest żywiołem to po dodaniu energii tej klasy, razem stanowią mieszankę prawie wybuchową! Woda czuje przed nimi respekt a oni ujarzmiają ją swoją ciężką pracą na każdym treningu. A że robią to sumiennie i ambitnie to zasługa niekwestionowanej znawczyni tematu, wybitna wychowawczyni krnąbrnych talentów Bogusława Cmok.

KLASA  6C

Klasa „zalajkowana” na pływanie! Nie ma dla Nich zbyt długiego dystansu, którego nie da się przepłynąć albo zbyt głębokiej wody do skoku. Kiedy są w basenie, woda pod Ich wpływem się solidnie (w)pieni a na koniec jest mocno zmieszana bo aż takim żywiołem jak Oni nie jest. Na szczęście wszyscy uczniowie tej klasy lubią wodę i jej nie leją o co dba wychowawczyni, niezaWODNA pani Ilona Rachańska.

 

KLASA  7D

To pływacki kwiat naszego szkolnego ogrodu talentów. Do rozkwitu potrzebują tylko regularnego kontaktu z wodą. Wśród różnych gatunków dominują: skaczeńce pryskodajne, krauleńce czepkolubne, grzbietalie basenne oraz żabkonie denno-powierzchniowe. Nad prawidłowym rozwojem tego bukietu, którego (za)pędy trzeba czasami przyciąć, czuwa niedościgle, niezastąpiona wychowawczyni Julia Kopieniok.