Pracownia/O stronie

Nasza pracownia

Po połączeniu Szkoły Podstawowej nr 30 i Gimnazjum nr 3 dysponujemy trzema pracowniami – tzw. pogimnazjalna – na piętrze, tuż obok niej nowa – mała pracownia oraz na parterze obok świetlicy. Stale trwają prace nad unowocześnianiem pracowni ze skromnych środków szkoły oraz Rady Rodziców.

O stronie

Do niedawna strona szkolna oparta była o technologię html+css. Wymagało to sporo pracy podczas aktualizacji oraz wprowadzaniu nowych informacji.
Aktualnie witryna, choć może wydawać się nieco skromniejsza oparta jest o nowoczesny i popularny system blogowy. Informacje na stronie są zamieszczane na podstawie materiałów przekazanych przez zainteresowanych nauczycieli.
Pozwala to dodatkowym osobom – autorom i redaktorom –  mieć bezpośredni wpływ na jej zawartość. Redakcją strony może zajmować się każdy chętny nauczyciel – wystarczy podstawowa znajomość systemu blogowego WP. Administracją strony zajmuje się p.Mariusz Lonca, o jej zawartość dbają p.Sonia Krause i p.Katarzyna Pilarz. Administracją dziennika elektronicznego – p.Ewa Miera. Dane w dzienniku elektronicznym są uzupełniane przez użytkowników (wychowawcy, nauczyciele).