Nauczyciele

Nasza kadra

Nauczyciele naszej szkoły

l.p. nazwisko i imię funkcja/przedmiot
1 Kasprzyk Marek dyrektor, historia
2 Głownia Bożena wicedyrektor, język polski
3 Koszek Beata wicedyrektor, logopedia, e.w.
4 Bąk Anna edukacja wczesnoszkolna
5 Banach Ewa pedagog szkolny
6 Bodzianowska Aleksandra język angielski
7 Bojarska Iwona język polski
8 Botorek Radosław wychowanie fizyczne
9 Chromik Celina chemia
10 Cmok Bogusława historia, historia i społeczeństwo
11 Cnota Łukasz katecheta
12 Dąbrowska Agnieszka matematyka
13 Derner Grzegorz plastyka
14 Fels Emilia katechetka
15 Florian Krzysztof język angielski
16 Fojcik Beata pedagog szkolny
17 Fryc Magdalena nauczyciel bibliotekarz
18 Gołąbek Michał język angielski
19 Imperowicz Monika język polski, nauczyciel bibliotekarz
20 Jaworowicz Anna fizyka
21 Jędrasik Beata edukacja wczesnoszkolna
22 Jurczyk Gabriela edukacja wczesnoszkolna
23 Kaczmarczyk Agata matematyka
24 Kaczor Izabela geografia
25 Kapłańska Justyna religia
26 Karwowska Wioleta nauczyciel świetlicy szkolnej
27 Kluba Alicja wychowanie fizyczne
28 Koloczek Piotr wychowanie fizyczne
29 Kołodziej Gabriela język polski, nauczyciel bibliotekarz
30 Kopieniok Julia wychowanie fizyczne
31 Kramek Elżbieta edukacja wczesnoszkolna, przyroda
32 Krause Sonia nauczyciel świetlicy szkolnej
33 Krochmal Mariola edukacja wczesnoszkolna
34 Kuczkowska Anna j. rosyjski, nauczyciel świetlicy
35 Lonca Mariusz matematyka, informatyka, zaj. komp.
36 Lubojańska Joanna psycholog szkolny
37 Marek Tomasz historia, WOS, EDB
38 Marzec Jolanta muzyka
39 Miera Ewa informatyka, zajęcia komputerowe
40 Miliczek Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
41 Paduch Janina biologia
42 Paruch Ewa język angielski
43 Paszek Wioleta nauczyciel świetlicy szkolnej
44 Piątek Ewa biologia, WDŻ
45 Pieczka Barbara historia, WOS, WDŻ
46 Pilarz Katarzyna nauczyciel wspomagający, E.W.
47 Pośpiech Sławomir wychowanie fizyczne
48 Puk Barbara ed. informatyczna, informatyka,zajęcia komputerowe
49 Rachańska Ilona przyroda, biologia
50 Radomska-Klima Katarzyna język polski
51 Riedel Jolanta edukacja wczesnoszkolna
52 Rola Kamil język angielski
53 Sitek Krzysztof katecheta
54 Sodzawiczny Anna matematyka
55 Spratek-Teska Mirela wychowanie fizyczne
56 Stachula Grażyna matematyka, fizyka
57 Stanisławska-Piech Beata język niemiecki, język angielski
58 Strzyż Iwona język angielski
59 Szczepanik Ewa nauczyciel świetlicy szkolnej
60 Szczepańska Małgorzata kierownik świetlicy szkolnej
61 Szmatłoch Justyna edukacja wczesnoszkolna, matematyka
62 Szyguła Katarzyna język niemiecki
63 Tatarczyk Sabina język niemiecki
64 Tendera Ilona edukacja wczesnoszkolna
65 Toczyłowska Marzena plastyka, informatyka, technika, zajęcia artystyczne
66 Weselak Daniel wychowanie fizyczne
67 Wesoły Anna katechetka
68 Włodarski Robert technika, zajęcia techniczne
69 Wojna Andrzej wychowanie fizyczne
70 Zawadzki Robert wychowanie fizyczne
71 Zydorczak Agnieszka język polski
72 Żukowski Mrek wychowanie fizyczne