Konkurs fotograficzny

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI I MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH”

1. Wyjdź na spacer po swojej dzielnicy z aparatem fotograficznym pod ręką.

2. Rozejrzyj się i wykonaj zdjęcie, będące interpretacją tematu powyżej – pokaż na fotografii, jak w Twojej dzielnicy można prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia.

3. Inspiracji szukaj wszędzie wokół – pamiętaj, że boisko, warzywniak, szkoła to tylko przykłady ciekawych miejsc.

4. Zdjęcie wyślij na adres: swietlikowo30@wp.pl  (w mailu należy podać imię i nazwisko autora, jego wiek oraz klasę do której chodzi)  do dnia 18 października 2019 r.

1. Twoje prace oceni jury i przyzna nagrody za miejsca I, II i III oraz dwa wyróżnienia w następujących kategoriach wiekowych:

Klasy I-III

Klasy IV-VI

Klasy VII-VIII

Wszystkie prace biorące udział w konkursie będą wyeksponowane na gazetkach szkolnych i stronie internetowej.Uczestnictwo w konkursie oznacza udzielenie zgody na publikację imienia i nazwiska jego uczestnika. Organizator zastrzega sobie prawo do wystawienia i opublikowania prac. Wszystkie prace przechodzą na własność Szkoły Podstawowej nr 30 w Rudzie Śląskiej.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE, CZEKAJĄ CIEKAWE NAGRODY

Katarzyna Abuzied