Jesienny konkurs

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie pt;„Jesienny stroik”.
Celem konkursu jest wzmacnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne tworzenie i konstruowanie z jesiennych darów: sadu, lasu, ogrodu.

Jesień to wyjątkowo piękna pora roku.
Jesienne dary dają nieograniczone możliwości naszej wyobraźni.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu z nich ciekawej pracy plastyczno – przestrzennej.
Wyczarujcie z jesiennych darów różne cuda np. bukiety, koszyczki, doniczki, stroiki, zwierzątka, ludziki i wszystko to co podpowiada wam wyobraźnia.
Uczestnicy: uczniowie klas I-III
Cele konkursu:
·Rozwijanie zdolności twórczych
·Kształtowanie wyobraźni dzieci
·Rozwijanie zdolności manualnych
Warunki udziału w konkursie:
 Do sporządzenia eksponatów konkursowych należy zastosować głównie materiały naturalne (np. szyszki, kasztany, żołędzie, jarzębina, suszone owoce, suszone kwiaty, rośliny, sznurek, gałązki itp.).
 Stroik, ozdoba mogą być wykonane dowolną techniką oraz o dowolnej wielkości i kształcie.
 Do pracy należy przymocować metryczkę z informacją: imię i nazwisko ucznia, klasa.
Prace należy składać do 14 października 2019 r. u nauczycieli- wychowawców świetlicy szkolnej
 Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz organizatora oraz zgodą do ich prezentacji.
Kryteria oceny pracy konkursowej:
 Oryginalność kompozycji
 Estetyka wykonania
 Wykorzystanie materiałów naturalnych
 Wkład pracy
 Samodzielność wykonania poszczególnych elementów kompozycji oraz kolorystyka
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, na laureatów czekają nagrody.
Nauczyciele-wychowawcy świetlicy