Kocham Rudą Faunę

Podsumowanie akcji

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, a także Uczniom i ich Rodzicom za włączenie się do międzyszkolnej akcji edukacyjno-charytatywnej Kocham Rudą Faunę.

Ledwo zmieściło się do samochodu.W wyniku zbiórki przeprowadzonej w Szkole Podstawowej nr 30 do schroniska trafiło kilkadziesiąt kilogramów karmy dla zwierząt, niezliczona ilość koców, kołder, poduszek i ręczników, a także materiały opatrunkowe. Wszystkie dary zostały przewiezione do TOZ Fauna w dniu 8.02.2019 r.

Szczególne podziękowania chcemy przekazać nauczycielkom, które aktywnie zaangażowały się w nasze przedsięwzięcie: p.Joannie Lubojańskiej, p.Katarzynie Abuzied, p.Beacie Stanisławskiej-Piech i p.Iwonie Strzyż. Dzięki nim nasza współpraca przebiegała bardzo sprawnie.

Prelekcja TOZ Fauna.
Prelekcja TOZ Fauna.

Ponadto cieszymy się, że w środę 6.02.2019r. w ramach akcji młodzież wzięła udział w prelekcji na temat opieki nad zwierzętami – tymi naszymi, domowymi, a także schroniskowymi – przeprowadzonej przez prezes TOZ Fauna p.Beatę Drzymałę-Kubiniok.

Zapraszamy do UM - na wystawę najciekawszych prac.
Zapraszamy do UM – na wystawę najciekawszych prac.

Zwieńczeniem naszego przedsięwzięcia jest wystawa prac nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie plastycznym, który organizowaliśmy w czasie jego trwania. Uczniowie Trzydziestki wykonali wiele pięknych dzieł. Można je podziwiać w Urzędzie Miejskim (I piętro). Ekspozycja prac rozpoczęła się symbolicznie w walentynki i będzie trwała do połowy marca. Zapraszamy!

Nagrody zostaną przekazane szkolnym koordynatorom po feriach.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
(-) Ewa Chromik