3 tony kasztanów

11x18kasztany_1
Kasztan do kasztana, garstka do garstki…

W tym roku po raz pierwszy Samorząd Uczniowski zorganizował akcję zbierania kasztanów. Ilość jaką udało się zebrać przerosła najśmielsze oczekiwania. To nie było kasztano– tylko kasztONObranie!! Wciągu dwóch tygodni przydźwigaliście 3195 kg. Jako, że zbiórka miała charakter konkursowy, został wyłoniony zwycięzca. Najwięcej bo aż 584 kg zebrała klasa 6d. Pozostałe klasy również zaprezentowały się okazale i przyczyniły się do tego fenomenalnego wyniku. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

11x18kasztany_2
worek do wora …

Dziękujemy wszystkim za niezwykle spektakularny odzew i mamy nadzieję, że przez naszą akcję nie wyginą parkowe wiewiórki. Zbiórki bambusa nie zorganizujemy, bo pandy są pod ścisłą ochroną, a znając Wasze możliwości, to mogłyby szybko umrzeć z głodu.

11x18kasztany_3
i się uzbiera kasztanów przynajmniej tona!