Ostatni dzwonek? Ledwo rozpoczął się rok szkolny, a my witamy wakacje. Odbieracie z rąk wychowawców świadectwa, niektórzy z Was żegnają szkołę 🙁

Akademia - zakończenie r.szk.2021/2022.
Akademia – zakończenie r.szk.2021/2022. Najlepsi, koledzy, przyjaciele.

Zakończenie r.szk.2021/2022

- To co? Jesteście gotowi? Wchodzimy.
– To co? Jesteście gotowi? Wchodzimy.
- Dziewczyny, tylko nie mówcie, że się cieszycie z końca szkoły.
– Dziewczyny, cieszycie się?

Nie dało się ukryć lekkiego przejęcia żarcikami, czy uśmiechami. Rodzicom, nauczycielom, wychowawcom i Wam – uczniom, już teraz absolwentom zależało, by wszystko wypadło dobrze. Punktualnie o ósmej rozpoczęła się ostatnia dla ósmoklasistów akademia w Szkole Podstawowej nr 30 im.Karola Miarki.
W Waszej na zawsze szkole, Drodzy Absolwenci.

Absolwenci 2021/2022- klasa VIIIe i p.Ewa Miera
kl.VIII e
Absolwenci 2021/2022- klasa VIIId i p.Jolanta Marzec
kl.VIII d
Absolwenci 2021/2022- klasa VIIIb i p.Marzena Toczyłowska
kl.VIII b
Absolwenci 2021/2022- klasa VIIIc i p.Agata Kaczmarczyk
kl.VIII c
Absolwenci 2021/2022- klasa VIIIai p.Anna Sodzawiczny
kl.VIII a
Uroczyste ślubowanie.
Polonez

Oczywiście nie tylko najstarsi uczniowie witają wakacje – świadectwa otrzymali także pozostali z Was. Gratulujemy wszystkim ocen – nie tylko tych najwyższych, bo wiemy, że każdy z Was się starał na miarę swoich możliwości.

Zaraz wakacje, jeszcze tylko akademia.
Krótka akademia.
Chórek śpiewająco poinformował o szóstkach na świadectwie, choć była tam też jedna 9.

Apel

Uroczystości rozpoczęły się już w czwartek – apelem pochwalnym, na którym wielu z Was zostało wyróżnionych za osiągnięte sukcesy.

Nagrodzeni.
– Gratulujemy !!!
Nagrodzeni za osiągnięcia sportowe, naukowe, za prace na rzecz społeczności szkolnej.

Po 10 miesiącach intensywnej nauki należą się Wam wakacje. Mamy nadzieję, że będą udane, wymarzone i oczywiście bezpieczne, a we wrześniu spotkamy się w kolejnej klasie.

Słonecznych Wakacji

i pamiętajcie – udane wakacje,