Nasi najmłodsi uczniowie poza nauką, z którą sobie świetnie radzą, mogą w szkole skorzystać z szeregu atrakcji. Zajęcia z Motoryki Smyka, zajęcia z gimnastyki, pokaz szermierki, warsztaty ekologiczne – dzieje się tak wiele, że trudno wszystko relacjonować na bieżąco.

Motoryka Smyka i Gimnastyka artystyczna

Uczniowie wzięli udział w treningach
z Motoryki Smyka prowadzonych przez trenerów Tomasza Piłkowskiego i Artura Skupina, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w Akademii Piłkarskiej Bumerang.
Zajęcia odbywały się na boisku szkolnym oraz w sali gimnastycznej.

W zakresie innowacji pedagogicznej
Z miłości do aktywności dla uczniów naszej szkoły występy z gimnastyki artystycznej przygotowały p. Mirella Spratek-Teska – nauczyciel w.fiz. SP30, uczennica kl.IIIb Małgorzata Hajduga trenująca w KPKS Halemba oraz uczennica kl.VIIc Antonina Badura trenująca w sekcji cheerleaderek.

Motoryka Smyka.

Pokaz szermierki

Pokaz szermierki.

Naszymi gośćmi byli trenerzy szermierki p.Hanna Tomaszewska – wielokrotna medalistka Mistrzyni Polski juniorów i seniorów oraz p.Jacek BurianMistrz Polski.
Medaliści Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata seniorów – Barbara Szewczyk-Wolnicka, Leszek Bandach.

Okaż kulturę i chroń naturę

W dniu 9 maja odbyły się warsztaty ekologiczne dla klas I- III. Podczas zajęć uczniowie zobaczyli film edukacyjny o drugim życiu butelek oraz dowiedzieli się jak prawidłowo segregować śmieci.

(-) Katarzyna Abuzied
(-) Anna Bąk